Piszemy nowy blog!

Tadam, tadam!

słowa

Państwo zauważyło pewnie, że Romka mniej się ostatnio udziela na tym szacownym blogu. Częściowo – przyznaję – dlatego, że aktualnie zajmują moją głowę najróżniejsze sprawy, o których albo za wcześnie pisać, albo nie da się wcale żeby sobie do reszty nie zszargać opinii.

Ale o jednej rzeczy muszę Wam, kochani, powiedzieć, bo inaczej pęknę: z miłości do języków założyłam nowy blog. Nazywa się „SkądSięWzięłySłowa”. Rzecz, oczywiście, o pochodzeniu różnych słówek i wyrażeń – i to we wszystkich znanych mi językach.

Nowy blog ma się różnić tym, że jest tematyczny (grochu z kapustą już pod dostatkiem tutaj). Oraz mam na niego wielkie plany: mam nadzieję, że wyrośnie na najbardziej popularny blog o językach w sieci! Ha!

Aktualnie wpisów na nim jest garstka, w dodatku stali Czytelnicy obecnego bloga naychmiast rozpoznają część z nich, bo je prawie na żywca skopiowałam do nowego. Ale od czegoś trzeba zacząć. Z biegiem czasu skopiuję resztę 😉

I na koniec apel: bardzo proszę Państwo o zaznajomienie się z treścią i wygarnięcie wszelkich uwag i komentarzy o nowym blogu. Zwłaszcza proszę o krytyczne i bardzo krytyczne. Żeby było co poprawiać i przechodzić samą siebie.

Z góry dziękuję – i życzę ciekawej lektury!!

Klikamy tutaj (na nazwę bloga):

SkądSięWzięłySłowa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s