O tym jak poddałam się torturom

Kilka dni temu z własnej woli pozwoliłam sobie zrobić krzywdę. W dodatku zaplaciłam za cierpienia żywą, brytyjska gotówką.

Od kilku tygodni pobolewało mnie mianowicie gdzieś w dolnych plecach. Na poczatku tylko trochę, potem bardziej niż trochę, aż w końcu uświadomiłam sobie, że nie usiedzę. Należało działać.

W ramach programu naprawczego wystosowałam maila do masażystki, z usług której korzystałam już kilkakrotnie, w tym raz w ramach wystąpienia podobnych dolegliwości.

Mail musi oddał powagę sytuacji i mizerię zdrowotną, w jaką się zapędziłam, gdyż masażystka oddzwoniła zaraz i próbowała znaleźć dla mnie wolną chwilę w napiętym grafiku. A że to świetna specjalistka, szanse na zabieg w najbliższych tygodniach były słabe. Rwanie w plecach dodało mi jednak wyobraźni i pomyślałam outside the box (poza utartym schematem). Poprosiłam o wizytę w porze, zanim jeszcze wzejdzie słońce nad miastem. Masażystka zgodziła się: ósma rano następnego dnia.

Wyjechałam z domu o siódmej.

Masaż trwał pół godziny. Gdyby nie wizja ulgi i powrotu do formy, uciekłabym z kozetki po dwóch minutach. Przez pierwszą trwał rozgrzewający masaż, a po niej już nastąpiła terapia właściwa. Każdy dotyk i ugniecenie przyprawiały mnie o pot na czole. Ze zgrozą zaobserwowałam, że bolą nawet biodra.

Po 30 minutach schodziłam z kozetki wygnieciona i spocona, ale mogłam się znowu ruszać. Wręcz wracałam do auta lekko, jakbym nic nie ważyła. Ha!

Od tego czasu, czyli przez kilka ostatnich dni, czujnie monitoruję sytuację. A dziś w ramach wzmacniania formy poszliśmy na spacer nad rzeczkę w mieście.

image

image

image

Miłego i owocnego tygodnia, kochani!

KategorieUK

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s