Blog – reaktywacja!

Pewnie się Państwo dziwi, że w ogóle jeszcze żyję. Ja też…

Przez prawie okrąglutki rok poddawałam się bowiem nadwerężaniu umysłu, testowaniu odporności na stres, nowości oraz wielką niewiadomą.

Ale wyniki są. 

Jeden egzamin studium marketingowego zdany, jedna praca semestralna zaliczona oraz jedna praca z błogosławieństwem promotora świeżo złożona. 

A do tego zamieszkałam w pięknym, (prawie) własnym mieszkanku. Ha!

Właśnie ukończone studium (zwłaszcza moduł z marketingu internetowego) wyszkoliło mię w oszczędności w umieszczaniu twardych danych oraz ilustracji fotograficznych w sieci, więc półgębkiem nadmienię tylko, że mieszkanko – dzięki posiadanemu budżetowi – jest częściowo moje, ale bardziej nie, jest ponadto kompaktowe oraz pozwala mi na ćwiczenie się w minimaliźmie i na częste wizyty w ikei. 

I jest całe białe. No prawie całe. Bratek próbuje mnie co chwilę wrobić w jakiś kolorowy motyw zdobniczy typu mocno pomarańczowy dywanik, ale opieram się dzielnie (choć wpadł mi był niedawno w oko bardzo czerwony fotelik..hm…).

Aktualnie mogę nareszcie przyjmować gości – i to z noclegiem (co prawda mogą przenocować tylko kilka dni, ale o minimaliźmie już wspominałam). Ostrzegam uprzejmie, że wszyscy przybywający będą również skazani na wikt gospodyni. A eksperymentuję z przepisami bardzo! 🙂 Nie poprzestaję na nowych dla mnie, całkowicie wegańskich potrawach obiadowo-kolacyjnych, ale testuję też przedziwne słodkie wypieki. I kto by sie nie skusił? 😊

Na koniec mam jeszcze złą wiadomość: uświadomiłam sobie niedawno, że pisanie bloga ma właściwości głęboko terapeutyczne i wpływa kojąco na równowagę psychiczną, więc pewnie się teraz od Państwa już nie odczepię… 

Miłej reszty wieczoru, kochani! 

Żeby nie było, że nic nie ma: rzut na wnętrze; na pierwszym planie mini cooper – prezent od kolegi z pracy na okrągłe urodziny. W tle biel ścian – wszystkie malowane przez mojego cudownego Bratka – oraz niewymalowane jeszcze rury od kaloryferów (to moje zadanie na długie, zimowe wieczory – albo lepiej na wiosnę…), a także kawałki lustra, nad przylepieniem których pocił się Richard. Richard składał też wszystkie meble, budował szafki, bo nie było, oraz szafę we wnęce – żeby oszczędzić miejsce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s